About us

Hakkımızda

Şirketimiz Kasım 2019 yılında Bursa Sanayi ve Ticaret Odası’na kayıtlı olarak, Bursa Endüstri Sistemleri Entegratörü Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kısaltması BESE Mak.San.Tic. AŞ. unvanı ile kurulmuştur.

Şirketimiz Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.000 m2 kapalı alanda, işinin profesyoneli, inanmış, adanmış personeli ile tüm paydaşlarının mutluluğunu sağlamayı hedefleyerek hizmet vermektedir.

Tasarlanmış bir ürünü amacına uygun biçimde üretecek tesisi, 40 yıllık birikimi, tecrübesi ile projesini yapmak, yönetmek ve devreye almak şirketimizin işidir.

Şirketimiz müşteriyi, paydaşımız olarak görerek, beklentilerini iyi anlayan, ekonomi, kalite, süre ve süreçlerde hep birlikte hareket ederek sevgi, saygı, hoşgörüyü sürekli ön planda tutarak, birbirinin yaptığı işe saygı duyan, üreten, ürettiğinden zevk alan ve başarıdan beslenen bir topluluktur.

Hedefli, planlı, gelişime öncelik veren, kısıtlarını tartışabilen şeffaf, dürüst, paylaşımcı, denemekten korkmayan, başarılı olmak için çalışan bir topluluktur.

Sermaye sahibi, yöneticisi, üreticisi arasındaki saygınlık ve takdirin önce üretene tahsis edilmesine inanan zihniyeti hâkim kılan bir şirkettir. Bu duygu, düşünce ve uygulamaları sürekli zinde tutan bir şirket olmayı diliyoruz.

 

ERCAN BEŞİKCİOĞLU